Praca: Specjalista ds. rolnictwa ekologicznego

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Specjalista ds. rolnictwa ekologicznego
Miejsce pracy: Kalsk
Numer: StPr/21/1874
OBOWIĄZKI:
• Koordynowanie pracą służb doradczych w zakresie świadczenia doradztwa z zakresu ekologii i ochrony środowiska; • Udzielanie pomocy merytorycznej w zakresie realizacji tematów branżowych przez specjalistów doradztwa rolniczego, w szczególności:a)produkcji rolnej metodami ekologicznymib)stosowania innowacyjnych metod agrotechnicznych, przetwórstwa rolno – spożywczego i rozwiązywania problemów technologicznych w gospodarstwach ekologicznych c)dostosowania gospodarstw ekologicznych do obowiązujących standardów i wymagań w zakresie produkcji zgodnie z zasadami Kodeksu Dobrej Praktyki Rolniczej,d)stosowania odnawialnych źródeł energii;•Udzielanie rolnikom pomocy w sporządzaniu planów i w wypełnianiu wniosków lub innych dokumentów niezbędnych do ubiegania się o przyznanie pomocy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Obsługa komputera (znajomość programu MS-Office)
Uprawnienia: solidność, rzetelność, dokładność, pracowitość

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe,oObsługa komputera (znajomość programu MS-Office), solidność, rzetelność, dokładność, pracowitość , Prawo jazdy kat. B, MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE W PRACY NA PODOBNYM STANOWISKU, ZNAJOMOŚĆ ZAGADNIEŃ Z ZAKRESU ROLNICTWA EKOLOGICZNEGO i OCHRONY ŚRODOWISKA, WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE Z ZAKRESU ROLNICTWA, OCHRONY ŚRODOWISKA, EKOLOGII LUB POKREWNEWymagane dokumenty:1. CV2. List motywacyjny3. Kserokopia dyplomu potwierdzającego wykształcenie

Miejsce pracy:

Kalsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 050 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze