Praca: Specjalista ds. produkcji zwierzęcej

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Specjalista ds. produkcji zwierzęcej
Miejsce pracy: Kalsk
Numer: StPr/21/1661
OBOWIĄZKI:
•koordynowanie pracą służb doradczych w zakresie świadczenia doradztwa z technologii produkcji zwierzęcej;•udzielanie pomocy merytorycznej w zakresie realizacji tematów branżowych przez specjalistów doradztwa rolniczego, w szczególności:a)stosowania nowoczesnych metod chowu i hodowli zwierząt, b)dostosowania gospodarstw rolnych do obowiązujących standardów i wymagań, c) modernizacji gospodarstw rolnych,•udzielanie rolnikom pomocy w sporządzaniu planów i w wypełnianiu wniosków lub innych dokumentów niezbędnych do ubiegania się o przyznanie pomocy finansowej lub współfinansowanej ze środków pochodzących z funduszy europejskich dotyczących technologii produkcji zwierzęcej;•organizacja branżowych konferencji, seminarium, kursów i szkoleń
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Obsługa komputera z pakietem MS Office

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : dobra organizacja pracy, zaangażowanie i sumienność[Umiejętność 1] : znajomość zagadnień z zakresu chowu i hodowli zwierząt[Inne] : -wykształcenie wyższe: zootechniczne lub pokrewne;-wymagane dokumenty: 1) list motywacyjny, 2) CV, 3) kserokopia dyplomu potwierdzającego wykształcenie

Miejsce pracy:

Kalsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 050 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze