Praca: Specjalista ds. produkcji zwierzęcej

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Specjalista ds. produkcji zwierzęcej
Miejsce pracy: Kalsk
Numer: StPr/21/0742
OBOWIĄZKI:
•koordynowanie pracą służb doradczych w zakresie świadczenia doradztwa z technologii produkcji zwierzęcej;•udzielanie pomocy merytorycznej w zakresie realizacji tematów branżowych przez specjalistów doradztwa rolniczego, w szczególności:a)stosowania nowoczesnych metod chowu i hodowli zwierząt, przetwórstwa rolno – spożywczego i rozwiązywania problemów technologicznych w gospodarstwach rolnych,b)dostosowania gospodarstw rolnych do obowiązujących standardów i wymagań w zakresie ochrony środowiska, dobrostanu zwierząt i zdrowia publicznego konsumenta.c)modernizacji gospodarstw rolnych, poprawy jakości artykułów rolno – spożywczych i ich przetwórstwa na poziomie gospodarstwa rolnego celem wzmocnienia pozycji na rynku.•udzielanie rolnikom pomocy w sporządzaniu planów i w wypełniani
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Obsługa komputera z pakietem MS Office

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe, prawo jazdy kat. B, obsługa komputera z pakietem MSOffice, dobra organizacja pracy, zaangażowanie i sumienność, znajomość zagadnień z zakresu chowu i hodowli zwierząt, wykształcenie wyższe: zootechniczne lub pokrewne;wymagane dokumenty: 1) list motywacyjny, 2) CV, 3) kserokopia dyplomu potwierdzającego wykształcenie

Miejsce pracy:

Kalsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 050 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze