Praca: Specjalista ds. magazynowych

Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie
Specjalista ds. magazynowych
Miejsce pracy: Świebodzin
Numer: StPr/24/0053
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie szkoleń dla osób podejmujących pracę w zakresie: znajomości stanowiska, przeznaczenia materiałów czyszczących, znajomości procesu, jakości, zasad BHP, regulaminu wewnętrznego oraz zasad ogólnie przyjętych w firmie. Uzupełnianie dokumentacji szkoleniowej. Prowadzenie szkoleń przypominających o tematyce wynikającej z zapotrzebowania. Wspieranie zespołów współpracujących i in.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

Znajomość programu Smart Return i / lub Zalos (programy komputerowe służące do obsługi zwrotów od klienta)Obsługa skanera

Miejsce pracy:

Świebodzin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 574 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie