Praca: Specjalista ds. kadr

Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim
Specjalista ds. kadr
Miejsce pracy: Krosno Odrzańskie
Numer: StPr/20/0419
OBOWIĄZKI:
1. Prognozowanie potrzeb kadrowych2. Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej3. Sporządzanie analiz i sprawozdań
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

wykształcenie SredniePredyspozycje psychofizyczne i zdrowotne : dobra organizacja pracy

Miejsce pracy:

Krosno Odrzańskie

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 057,6 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim