Praca: Specjalista ds. infrastruktury / BHP / P.poż / ochrony środowiska

Jesteśmy wiodącym producentem wysokiej jakości opakowań, preform PET i zamknięć o Europejskim zasięgu przeznaczonych dla kosmetyków, chemii gospodarczej, produktów spożywczych, wyrobów farmaceutycznych i suplementów diety. Posiadamy ponad 27 -letnie doświadczenie, a na koncie wiele prestiżowych nagród, w tym Gazele Biznesu 2018, Diamenty Miesięcznika FORBES 2018, Brylanty Polskiej Gospodarki i I miejsce w rankingu Firmy Rodzinne Forbes’a 2019.

Czekamy na młodych, zdolnych, kreatywnych, a także osoby z dużym doświadczeniem, które dołączą do naszego zespołu.

Specjalista ds. infrastruktury / BHP / P.poż / ochrony środowiska
Miejsce pracy: Zielona Góra

Zakres obowiązków

  • Dbałość o majątek nieruchomy (nadzorowanie działań z zakresu ogólnej konserwacji obiektów, oznaczeń poziomych i pionowych, remontów i prac utrzymania infrastruktury);
  • Planowanie i realizacja planów przeglądów okresowych, napraw, konserwacji i modernizacji infrastruktury obiektowej;
  • Tworzenie i utrzymanie aktualnej dokumentacji majątku nieruchomego;
  • Nadzór nad zgodnym z przepisami prowadzeniem spraw z zakresu ochrony środowiska, w tym gospodarki odpadami,
  • Prowadzenie spraw związanych z przestrzeganiem i stosowaniem przepisów ochrony środowiska i P.poż;
  • Dystrybucja ogólnych wytycznych z zakresu p.poż, infrastruktury, ochrony środowiska do poszczególnych obszarów/wydziałów i osób odpowiedzialnych;
  • Przygotowanie materiałów i danych do planów, sprawozdań, raportów itp.;

Wymagania:

  • Doświadczenie w zakresie utrzymania obiektów budowlanych, spraw ochrony środowiska oraz BHP i Ppoż.
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • Kreatywność i inicjatywa w prowadzeniu nowych projektów,
  • Praktyczne podejście do wykonywania zadań,
  • Komunikatywnej znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Znajomości pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • Możliwość przyuczenia do stanowiska