Praca: Specjalista ds. finansowo-płacowych

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Specjalista ds. finansowo-płacowych
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: StPr/21/0008
OBOWIĄZKI:
Wymagania:Doświadczenie zawodowe w jednostkach oświatowych i praktyczna znajomość zagadnień księgowo-płacowych; Znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, zagadnień finansowych w jednostkach oświatowych (m.in. Ustawa o finansach publicznych, Karta Nauczyciela, Kodeks Pracy, Ustawa o systemie oświaty, Ustawa o pracownikach samorządowych oraz przepisy wykonawcze do tych ustaw); Znajomość programu Płatnik, pakietu MS Office, programu finansowego (VULCAN), SIO; Zakres obowiązków: bieżące dekretowanie dokumentów księgowych, zgodnie z klasyfikacją budżetową; prowadzenie szczegółowej ewidencji analitycznej wydatków budżetowych iż podziałem na paragrafy zgodnie z klasyfikacją budżetową; sporządzanie list płac dla nauczycieli, pracowników administracji i obsługi. Szczegóły na ze3.bipzielonagora.pl
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

[Inne] : Staż pracy/doświadczenie zawodowe: wykształcenie wyższe - co najmniej 1 rok stażu pracy na podobnym stanowisku, bądź wykształcenie średnie - co najmniej 2-letni staż pracy na podobnym stanowisku

Miejsce pracy:

Zielona Góra

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 030 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze