Praca: Specjalista ds. analiz chemicznych

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Specjalista ds. analiz chemicznych
Miejsce pracy: Kalsk
Numer: StPr/21/0965
OBOWIĄZKI:
•przyjmowanie prób glebowych i roślinnych do analizy;•przygotowywanie prób roślinnych do oznaczania włókna, tłuszczu i popiołu;•przygotowywanie prób glebowych do oznaczania magnezu, fosforu, potasu, chlorków;•wykonywaniu analiz chemicznych pasz i materiału roślinnego pod kątem wartości pastewnej;•oznaczanie pH gleby;•destylowanie wody;•prowadzenie oceny zasobności gleb w składniki pokarmowe;•interpretacja i opisywanie wyników analiz; •dbanie o sprawność sprzętu laboratoryjnego;•dbanie o bezpieczeństwo pracy w laboratorium.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: solidność, rzetelność, dokładność, pracowitość
Uprawnienia: Obsługa komputera z pakietem MS Office

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie pracy w laboratorium, obsługa komputera z pakietem MS Office, solidność, rzetelność, dokładność, pracowitość wykształcenie wyższe z zakresu rolnictwa, biologii, chemii lub pokrewnewymagane dokumenty: 1) list motywacyjny; 2) CV; 3) kserokopia dyplomu potwierdzającego wykształcenie

Miejsce pracy:

Kalsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 050 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze