Praca: Specjalista do spraw sprzedaży i obsługi klientów

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Specjalista do spraw sprzedaży i obsługi klientów
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: StPr/21/0022
OBOWIĄZKI:
Poszukujemy osoby o profilu pro klienckim, posiadającą takie cechy jak samodzielność, odpowiedzialność, komunikatywność, kreatywność i rzetelność, umiejętność pracy w zespole oraz wysoką kulturę osobistą. Duża motywacja do pracy, dyspozycyjność oraz łatwość przyswajania wiedzy będą dodatkowymi atutami. Niezbędna umiejętność obsługi komputera, pakietu MS Office oraz prawo jazdy kat. BPodstawowe zadania to praca z klientami - telefoniczny, mailowy oraz bezpośredni kontakt, budowanie trwałych relacji, kreowanie działań sprzedażowych/promocji; sprzedaż usług, zlecanie/nadzór nad ich dostarczaniem, zarządzanie bazami klientów, prowadzenie wszelkiej dokumentacji związanej z klientami, obsługa systemów oraz sporządzanie raportów.Bardzo mile widziane będzie doświadczenie/wiedza techniczna z zakresu telekomunikacji/teletechniki. Oferujemy pracę w młodym, zgranym i doświadczonym zespole, zatrudnienie na cały etat w oparciu o umowę o pracę oraz wynagrodzenie oparte na podstawie i premii uzależnionej od indywidualnych wyników pracy/premii kwartalnej, zapewniamy niezbędne narzędzia pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

obsługa klientów, sprzedaż, samodzielność, kreatywność, rzetelność, chęć do pracy, prawo jazdy kat. B, otwartość na ludzi

Miejsce pracy:

Zielona Góra

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 850 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze