Praca: Specjalista do spraw rozliczeń i obsługi klienta

Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli
Specjalista do spraw rozliczeń i obsługi klienta
Miejsce pracy: Kożuchów
Numer: StPr/21/0828
OBOWIĄZKI:
wystawianie faktur za wode i ścieki, zawieranie umów, praca przy komputerze
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: znajomość pakietu MS Office
Uprawnienia: dobra obsługa komputera

Wymagania inne:

komunikatywność, umiejętność praca w zespole.

Miejsce pracy:

Kożuchów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli