Praca: Specialist Financial Control & Budgeting

Jesteśmy czołowym dostawcą usług IT, usług inżynieryjnych i konsultingu. Od 2007 roku wspieramy i realizujemy projekty informatyczne dla największych firm w Polsce i za granicą.

Działamy w ramach grupy ASTEK International – posiadamy długoletnie, międzynarodowe doświadczenie, stale rozbudowywane zaplecze technologiczne, bogatą i wszechstronną wiedzę IT oraz inżynierską. Nasi wysoko wyspecjalizowani eksperci dostarczają klientom niezawodne, bezpieczne i skrojone na miarę rozwiązania.

Współpracujemy z naszymi pracownikami i klientami w modelu partnerskim, którego podstawą jest wzajemny szacunek, zaufanie i zasada win-win.
Specialist Financial Control & Budgeting
Miejsce pracy: Zielona Góra

Lokalizacja: Wrocław hybrydowo (2dni w tyg z biura we Wrocławiu )

Stawka: 700 - 1200 zł netto+VAT/dzień/B2B lub UoP

Start : ASAP lub do 1 miesiąca wypowiedzenia

Angielski: B2+/C1

Poszukiwany:

Ktoś kto wesprze SAP Competency Center w budżetowaniu, trzymaniu budżetu w projektach, sprawach kontraktorskich czy kontakcie z dostawcami/negocjowaniem umów/aneksów.

Zakres obowiązków:
  • Przetwarzanie zakupów IT i powiązanych faktur w Ariba i Esker
  • Gromadzenie i weryfikacja dokumentów towarzyszących (wyceny prac, wyceny, zamówienia, faktury itp.),
  • Śledzenie i analiza kosztów, analiza trendów, raportowanie,
  • Wsparcie planowania budżetu dla właścicieli kontraktów IT,
  • Współpraca z innymi działami S+N zaangażowanymi w proces (Zakupy, Finanse i Zobowiązania)
Wymagania:
  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku Vendor Management specialisty Budżetowania
  • Doskonałe pisemne i werbalne umiejętności komunikacyjne
  • Silne umiejętności organizacyjne i analityczne,
  • Umiejętność obsługi komputera (ubranie pakietu MS Office), skupienie się na zaawansowanych umiejętnościach MS Excel
  • Profesjonalne podejście i terminowość
  • Otwartość na międzynarodowe środowisko pracy
  • Umiejętność zrozumienia, analizy i interpretacji dokumentów finansowych i danych finansowych
  • Świetne umiejętności organizacyjne i samodyscyplina
  • Pozytywne nastawienie i duch zespołowy
Dlaczego warto z nami pracować?
Oferujemy:
  • Atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzeń
  • Stabilne zatrudnienie
  • Szkolenia i treningi
  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku - naszymi Klientami są najbardziej rozpoznawalne marki polskie i globalne
  • Benefity pozapłacowe (m.in.: pakiet premium prywatnej opieki medycznej i kartę sportową), dobrą atmosferę pracy oraz spotkania integracyjne
  • Dogodną lokalizację biur

Oferujemy:

Więcej informacji na temat Twoich danych przetwarzanych przez ASTEK Polska Sp. z o.o. znajdziesz tu: www.astek.pl/polityka-prywatnosci
Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest ASTEK Polska Sp. z o.o. ul. Mokotowska 1, 00-640 Warszawa. Celem zbierania i przechowywania danych osobowych jest prowadzenie procesów rekrutacyjnych przez ASTEK Polska sp. z o.o. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.