Praca: Spawacz TIG

Jesteśmy zielonogórską firmą, którą tworzą młodzi ludzie z pasją do kreowania innowacyjnych rozwiązań w zakresie wytwarzania odnawialnej energii. Podważamy status quo. Prace koncepcyjne prowadzimy w części biurowej a urzeczywistniamy je w dobrze wyposażonej hali badawczo-rozwojowej. Projektowe wyzwania przekładają się na poszerzanie naszych kompetencji, które podnosimy również podczas szkoleń na terenie kraju. W celu zapewnienia dalszego progresu przedsięwzięcia poszukujemy do naszego zespołu osoby nastawionej na rozwój.

Spawacz TIG
Miejsce pracy: Zielona Góra
Opis stanowiska:
  • Prace mechaniczne przy konstrukcji i montażu prototypów, urządzeń przedprodukcyjnych.
  • Udział w prowadzeniu i przygotowaniu testów / badań urządzenia.
  • Proste prace fizyczne.
  • Wykonywanie prostych prac ślusarskich, mechanicznych - wiercenie, cięcie, montaż, obsługa elektronarzędzi.
  • Współpraca z zespołem projektowym.
Wymagania:
  • Uprawnienia spawalnicze na TIGa - min. rok doświadczenia.
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną, czytania rysunków technicznych.
  • Inicjatywa, odpowiedzialność, samodzielność i determinacja w realizacji zadań.
  • Dobra organizacja pracy, rzetelność, dynamizm, kultura osobista, dokładność.
  • Umiejętność pracy zespołowej i nastawienie na współpracę.
  • Obsługa komputera i programów.
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy.
  • Chęć rozwoju.
Korzyści ze współpracy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Jednozmianowy tryb pracy.
  • Praca w koleżeńskim zespole.
  • Możliwość rozwoju osobistego.
  • Udział w procesie tworzenia ciekawych technologicznie rozwiązań.
  • Dobra kawa i herbata zawsze na wyciągnięcie ręki ;)
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Ensore z siedzibą w Zielonej Górze zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”