Praca: Sp. ds. pozyskiwania środków pomocowych i edukacji kulturowej

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Sp. ds. pozyskiwania środków pomocowych i edukacji kulturowej
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: StPr/20/1799
OBOWIĄZKI:
a) opracowanie wniosków o środki pomocowe na przedsięwzięcia związane z realizacją wydarzeń kulturalnych.b) nadzór nad prawidłowym wydatkowaniem kosztów i prawidłowym przebiegiem działań zawartych w kosztorysie projektów.c) przygotowanie, opracowanie i wykonanie sprawozdań z aplikowanych wniosków o dofinansowanie.d) współpraca wynikająca z organizacji lub współorganizacji działań edukacyjnych, projektów kulturalnych oraz konkursów realizowanych w lubuskich powiatach i gminach, e) inicjowanie i popularyzowanie działań edukacyjnych, animacyjnych i impresaryjnych, f) sprawozdanie i rozliczanie prowadzonych projektów, g) prawidłowe wydatkowanie kosztów zawartych w kosztorysie projektu, h) czuwanie nad prawidłowym przebiegiem działań zawartych w harmonogramie projektu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: biegła obsługa komputera (internet, Microsoft Office)
Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe, prawo jazdy kat B, biega obsluga komputera a) doświadczenie zawodowe w zakresie pozyskiwania i rozliczania środków pomocowych z różnych źródeł na przedsięwzięcia związane z realizacją wydarzeń kulturalnych.b) doświadczenie z zakresu edukacji kulturalnejc) umiejętność pracy w zespoled) umiejętność analitycznego myślenia

Miejsce pracy:

Zielona Góra

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze