Praca: Serwisant sprzętu komputerowego

Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie
Serwisant sprzętu komputerowego
Miejsce pracy: Świebodzin
Numer: StPr/21/0627
OBOWIĄZKI:

- szkolenie bhp i ppoż., - zapoznanie się z całokształtem funkcjonowania przedsiębiorstwa/instytucji, - szkolenie stanowiskowe, - nauka diagnozowania usterek sprzętu komputerowego, - nauka instalowania i konfigurowania systemów komputerowych, - nauka wykonywania okresowego przeglądu sprzętu komputerowego i czyszczenia stacji roboczych, - nauka dobierania oprogramowania diagnostycznego i monitorującego pracę komputera

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Świebodzin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie