Praca: Serwisant sprzętu agd

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Serwisant sprzętu agd
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: StPr/20/0946
OBOWIĄZKI:
wg zawodu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Zielona Góra

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 057,6 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

3541142

Salowa

prace porządkowe związane z utrzymaniem czystościWymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brakWykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim | Krosno Odrzańskie | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Doradca klienta

NA CZYM POLEGA PRACA Jako Doradca Klienta jesteś najważniejszą osobą na hali sprzedaży. Dzięki Tobie, nasi klienci otrzymują najlepsze produkty i jakość obsługi. Sprawianie aby nasi klienci czuli się zadowoleni z zakupów w naszych sklepach należy do...

Firma: Tesco Polska Sp. z o.o. | Sulechów | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Specjalista ds. kadr

1. Prognozowanie potrzeb kadrowych 2. Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej 3. Sporządzanie analiz i sprawozdańWymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Wymagania inne: wykształcenie Srednie Predyspozycje psychofizyczne i...

CZYTAJ WIĘCEJ

Specjalista ds. paczkowania warzyw i owoców

wg zawoduWymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze | Zielona Góra | dzisiaj