Praca: Serwisant opon / Mechanik

Opoltrans Sieć Hurtowni Motoryzacyjnych zajmuje się kompleksową obsługą i zaopatrzeniem firm transportowych i serwisów samochodowych w części zamienne i usługi. Jest importerem części zamiennych z całego świata i obsługuje docelowo wiele tysięcy firm transportowych, serwisowych i handlowych w kraju i w Europie.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i rozszerzeniem jej działalności, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Serwisant opon / Mechanik
Miejsce pracy: Zielona Góra
Opis stanowiska:
  • Montaż i wymiana ogumienia
  • Wymiana filtrów i oleju
  • Wymiana klocków, tarcz, zacisków
  • Inne wymiany i naprawy w samochodach ciężarowych, naczepach, dostawczych, osobowych
Wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie w wymianie ogumienia w samochodach ciężarowych
  • Gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, odpowiedzialność
  • Zaangażowanie i inicjatywa
Oferujemy:
  • Stabilne warunki współpracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego