Praca: Sekretarz szkoły

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Sekretarz szkoły
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: StPr/21/1051
OBOWIĄZKI:
Dyrektor Zespołu Szkół Katolickich w Zielonej Górze poszukuje kandydatki na stanowisko sekretarza szkoły na cały etat.Jest to praca dla osoby, która lubi dzieci, jest komunikatywna, życzliwa, chętna do współpracy, są dla niej ważne wartości katolickie.Na tym stanowisku czekają między innymi następujące obowiązki:organizacja pracy sekretariatuobsługa petentów: uczniów, rodziców, nauczycieliprowadzenie dokumentacji sekretariatu oraz sprawny ich obiegprowadzenie dokumentacji uczniówpraca w SIO, VULCANbiegłą obsługa komputera i innych urządzeń biurowychobsługa poczty elektronicznej przyjmowanie i przekazywanie połączeń telefonicznychprzestrzeganie procedur z zakresu danych osobowychstatystki do GUS
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy własnej

Miejsce pracy:

Zielona Góra

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze