Praca: Sekretarka

Ogłoszenie numer: 4050365, z dnia 2020-12-31

Sinohydro to jedna z największych grup budowlanych świata, która realizuje projekty zarówno w Chinach jak i za granicą. Głównym obszarem działania firmy jest sektor energetyczny, zasoby wodne i ochrona środowiska, inżynieria lądowa, budownictwo (infrastruktura kolejowa, metra, autostrady, lotniska i infrastruktura komunalna).

Sekretarka

Miejsce pracy: lubuskie / Nowa Sól

Opis stanowiska

  • Bieżąca obsługa sekretariatu i biura (front desk)
  • Obsługa spotkań, przyjmowanie kontrahentów i gości
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, poczty elektronicznej, telefonów
  • Przygotowywanie korespondencji i nadzór nad obiegiem dokumentów
  • Efektywny przepływ informacji i dokumentów w firmie
  • Pomoc w bieżących zadaniach firmy (praca analityczna)
  • Wykonywanie prac administracyjnych
  • Sprawdzanie stanu i zaopatrzenia firmy w artykuły biurowe i spożywcze
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego w mowie i w piśmie – warunek konieczny
  • Praktyczna umiejętność korzystania z komputera i pakietu MS Office
  • Dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność, wysoka kultura osobista, zdolności organizacyjne
  • Uczciwość, samodzielność, zaradność, odpowiedzialność

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Stałe godziny pracy
  • Narzędzie pracy: laptop
  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • Przyjazną i pozytywną atmosferę w międzynarodowym zespole
  • Wysoką kulturę organizacyjną