Praca: Salowa

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Salowa
Miejsce pracy: Sulechów
Numer: StPr/21/1836
OBOWIĄZKI:
Sprzątanie pomieszczeń znajdujących się w szpitalu.Równoważny system pracy wg. grafiku w godz. 6.00-18.00, 18.00-6.00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak


Wymagania inne:

Brak wymagań

Miejsce pracy:

Sulechów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze



Sprawdź najnowsze oferty pracy w Zielonej Górze i okolicach:

Specjalista ds. planowania

Zadania na stanowisku pracy: przygotowywanie planów produkcji krótko i długoterminowych w systemie SAP, harmonogramowanie i planowanie produkcji, tworzenie zleceń produkcyjnych, tworzenie planu produkcyjnego w oparciu o zapotrzebowanie klientów zewnętrznych i...

Firma: Lumel S.A. | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Specjalista ds. Zakupów

Do zadań pracownika należeć będzie: zamawianie materiałów i komponentów w oparciu o plany produkcyjne, kontrola stanów magazynowych, współpraca z dostawcami krajowymi i zagranicznymi, negocjowanie cen oraz warunków dostaw na materiały i usługi,...

Firma: Lumel S.A. | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Operator maszyn CNC

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: obsługę obrabiarek sterowanych numerycznie CNC, wykonywanie pomiarów wykonanych detali, prowadzenie kart pomiarowych i dokumentacji, rozliczanie, raportowanie wykonanej pracy. Od kandydata oczekujemy:...

Firma: Lumel Alucast Sp. z o.o. | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ