Praca: Rzemieślnik- spec. w zespole ds. finansów i zaopatrzenia

Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie
Rzemieślnik- spec. w zespole ds. finansów i zaopatrzenia
Miejsce pracy: Świebodzin
Numer: StPr/21/0835
OBOWIĄZKI:
1. Realizacja zadań w zakresie obsługi, napraw, konserwacji sprzetu i urządzeń znajdujących się w jednostce- codzienny przegląd budynku, pomieszczeń socjalnych, zespołu garaży, placu manewrowego pod kątem ujawniania usterek oraz zapobiegania ich powstawaniu- wykonywanie napraw, remontów i prac konserwacyjnyych związanych z utrzymaniem budynków - przeprowadzanie bieżących remontów pomieszczeń- codzienny nadzór i bieżąca obsługa urządzeń grzewczych CO- utrzymanie czystości na placu manewrowym, schodach zewnętrznych, podjeździe oraz przylegających do budynku Komendy- odnieśnieżanie i utrzymanie w stanie zapewniającym bezpieczne użytkowanie w okresie zimowym placu manwerowego, schodów prowadzących do budynku Komendy oraz przylegających do niej chodników- utrzymanie w czystości myjni samochodowej- dostarczanie i odbiór pojazdów służbowych ze stacji Obsługi Transportu KWP w Gorzowie Wlkp. w celu dokonania przeglądów i napraw- dbałość o regularne wywożenie nieczystości stałych- udział w przeprowadzaniu okresowo inwentaryzacjach
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Świebodzin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 861,73 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie