Praca: Referent

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Referent
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: StPr/21/1220
OBOWIĄZKI:
wprowadzanie i edycja danych w systemie kontroli dostępu i ochrony mienia, opracowanie danych wsadowychdo systemów w zakresie kontroli dostępu, zapewnienie ciągłości pracy systemów m.in.: systemó sygnalizacji włamania i napadu SSWiN, systemów telewizji przemysłowej CCTV, depozytorów kluczy, podzespołów SKD, nadawanie uprawnień w systemach SSWiN i SKD
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagania inne:

wykształcenie techniczne (elektroniczne lub elektryczne), doświadczenie w pracy z systemem SSWiN, CCTV

Miejsce pracy:

Zielona Góra

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze