Praca: Referent

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Referent
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: StPr/21/0174
OBOWIĄZKI:
organizacja, wdrożenie i praca z systemem godpodarowania odpadami, nadzorowanie bieżących spraw związanych z gospodarką odpadami w świetle oowiązujących aktów prawnych, sporządzanie umów zakresie gosp. odpadami oraz nadzorowanie terminowości i rzetelności wykonywania prac wynikających z umów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Zielona Góra

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze