Praca: Referent służy łączności

Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim
Referent służy łączności
Miejsce pracy: Krosno Odrzańskie
Numer: StPr/21/0730
OBOWIĄZKI:
a.Wytwarzanie dowodów materiałowych zgodnie z „Instrukcją obiegu dokumentów”.b.Opisywanie i kompletowanie dokumentów do otrzymanych faktur.c.Sprawdzanie faktur z zawartymi umowami. d.Archiwizacja dokumentów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

[Inne] : Przyjęcie obowiązku wynikającego z art. 59a ust. 2 ustawy z dnia 21 listopada 1967r. o powszechnym obowiązku obrony Rzeczpospolitej (t.j. Dz.U. 2017.1430 ) tj. pracownik będzie zobowiązany do przyjęcia pracowniczego przydziału mobilizacyjnego. Poddanie się procedurze sprawdzającej. Pracodawca wypłaca dodatek za staż pracy. Wymagane dokumenty : określone na stronie www.44wog@wp.mil.pl.

Miejsce pracy:

Krosno Odrzańskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 060 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim