Praca: Referent inżynieryjno-techniczny

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Referent inżynieryjno-techniczny
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: StPr/21/2024
OBOWIĄZKI:
1.Odbycie staży i szkoleń z zakresu obsługi i sterowania symulatorami medycznymi, systemami kamer i rejestratorami video, drobne naprawy i konserwacja sprzętu i symulatorów medycznych2.Wdrażanie systemów informatycznych oraz prowadzenie i nadzór nad realizacją szkoleń dla użytkowników systemów informatycznych obsługiwanych przez CSM dla kierunku lekarskiego w zakresie użytkowania nowo wdrażanych systemów informatycznych3.Koordynacja, tworzenie i bieżące doskonalenie komputerowych systemów informatycznych CSM4.Ewidencja posiadanego sprzętu komputerowego oraz przydzielanie uprawnień dla pracowników pracujących na tym sprzęcie5.Zapewnienie ciągłości pracy poprzez bieżące usuwanie usterek sprzętu i oprogramowania6.Ocena sprawności i kompletności powierzonego sprzętu po zakończeniu zajęć symulacyjnych, porządkowanie sal po zakończonych zajęciach7.Nadzór nad sprawnością techniczna symulatorów, fantomów, urządzeń medycznych i drobnego sprzętu medycznego8.Wykonywanie bieżących drobnych napraw sprzętu, konserwacja i czyszczenie powierzonego sprzętu9.Obsługa techniczna sprzętu audio-wideo, oprogramowania, symulatorów medycznych w trakcie zajęć symulacyjnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie/wyższe - informatyczne lub techniczne lub medyczne (ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo) znajomość języka angielskiego s stopniu komunikatywnym.cv + list motywacyjny na adres e-mail z dopiskiem CSM

Miejsce pracy:

Zielona Góra

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze