Praca: Referent ds. księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim
Referent ds. księgowości
Miejsce pracy: Krosno Odrzańskie
Numer: StPr/22/1080
OBOWIĄZKI:

wprowadzanie danych z faktur do systemu ksiegowego; przyjmowanie i opisywanie dokumentów księgowych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Obsługa komputera

Miejsce pracy:

Krosno Odrzańskie


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim

APLIKUJ TERAZ

Sprawdź najnowsze oferty pracy w Zielonej Górze i okolicach:

Pracownik prac dorywczych

PROSTE PRACE BEZ UPRAWNIEŃ. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: umiejętności manualne Wymagania inne: [Umiejętność 2] : umiejętność szybkiego uczenia się [Umiejętność 1] : dobra organizacja pracy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie | Świebodzin | wczoraj
CZYTAJ WIĘCEJ

Kelner

- szkolenie bhp i ppoż., - zapoznanie z całokształtem funkcjonowania przedsiębiorstwa/instytucji, - serwowanie potraw, - rozkładanie i zbieranie brudnej zastawy stołowej, - przygotowanie salii konsumpcyjnej i nakrywanie stołów, - dbałość o czystość i...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie | Świebodzin | wczoraj
CZYTAJ WIĘCEJ

Pracownik administracyjny

- szkolenie bhp i ppoż., - zapoznanie z całokształtem funkcjonowania przedsiębiorstwa/instytucji, - zapoznanie z funkcjonowaniem Wydziału Gospodarki Nieruchomościami, - przygotowanie dokumentów do archiwizacji, - przepisywanie pism, kserowanie dokumentów, -...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie | Świebodzin | wczoraj
CZYTAJ WIĘCEJ