Praca: Referendarz

Główny Inspektorat Ochrony Środowiska w Warszawie
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Referendarz
Miejsce pracy: Zielona Góra
Ogłoszenie o naborze Nr 74878

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań − praca w terenie w celu pobierania próbek i wykonywania pomiarów terenowych oraz praca w laboratorium

− praca przy komputerze

− wyjazdy służbowe krajowe

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

− w trakcie wyjazdów służbowych warunki świadczenia pracy są zróżnicowane, mogą nie być dostosowane do wymagań osób z ograniczoną sprawnością ruchową -Wielopoziomowy budynek nie jest dostosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych

Zakres zadań

  • Uczestnictwo w wyjazdach terenowych
  • Wykonywanie pomiarów i/lub badań w terenie oraz analiz laboratoryjnych
  • Wykonywanie czynności związanych z nadzorowaniem wyposażenia, monitorowanie warunków lokalowych i środowiskowe
  • Sporządzanie zapisów na poszczególnych etapach pracy z wykonanych pomiarów i pobierania próbek
  • Dokonywanie bieżącej oceny wyników otrzymywanych w ramach kontroli jakości
  • Uczestnictwo pod nadzorem doświadczonych pracowników w walidacji metod badawczych
  • W uzgodnieniu z przełożonym zgłaszanie potrzeb w zakresie zakupu niezbędnych materiałów

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe ochrona środowiska, fizyka, elektronika lub pokrewne
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • wiedza na temat zjawisk zachodzących przy pomiarach akustycznych i pól elektromagnetycznych
  • umiejętność obsługi komputera
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • prawo jazdy kat.B