Praca: Przedstawiciel Handlowy

Zadbaj o swój rozwój - korzystaj z międzynarodowych doświadczeń eService i Grupy EVO Payments International.

Jesteśmy liderem rynku płatności elektronicznych, dostawcą nowoczesnych i niezawodnych usług, z których korzystają klienci w Polsce i 10 krajach Europy.

Od ponad 20 lat budujemy i wdrażamy innowacyjne usługi płatnicze, tworząc dla naszych klientów przyjazny i bezpieczny świat płatności bezgotówkowych.

Nasze doświadczenie i kompetencje sprawiają, że dysponujemy unikalnymi, certyfikowanymi rozwiązaniami technologicznymi, gwarantującymi najwyższą jakość usług i serwisu.

To dzięki nim jesteśmy największym agentem rozliczeniowym w Europie Środkowej i najchętniej wybieranym dostawcą usług płatniczych w programie Polska Bezgotówkowa.

Ty też możesz skorzystać z naszego sukcesu i wejść na ścieżkę kariery w branży fintech.
Dołącz do naszego zespołu sprzedawców, zyskaj nowe kompetencje i zadowolonych klientów.

Czekamy na Ciebie już dziś.

Dołącz już dziś do eService jako:

Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy: Zielona Góra
Twój zakres obowiązków
  • Pozyskiwanie nowych Klientów
  • Prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych z Klientem
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientem
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych w zakresie produktów terminalowych i rozwiązań eCommerce
  • Przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych
  • Doradztwo w zakresie oferowanych produktów
Nasze wymagania
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży B2B
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Znajomość technik sprzedaży
  • Nastawienie na rozwój i osiąganie wyznaczonych celów
  • Gotowość do zarejestrowania działalności gospodarczej
To oferujemy
  • Stabilne warunki współpracy w oparciu o umowę agencyjną
  • Atrakcyjny i motywujący system wynagradzania – podstawa plus przejrzysty system premiowy
  • Kompleksowe szkolenie produktowe
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w przyjaznym otoczeniu
  • Wdrożenie do pracy i wsparcie biznesowe na każdym etapie współpracy
  • Niezbędne narzędzia pracy (tablet, telefon)
  • Dla zainteresowanych: Prywatną Opiekę Medyczną i kartę MultiSport

Czekamy na Twoje zgłoszenie