Praca: Przedstawiciel Handlowy

Ogłoszenie numer: 5586546, z dnia 2021-09-29

Klient portalu Praca.pl

Producent i dystrybutor profesjonalnych elektronarzędzi o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i zagranicznym poszukuje kandydatów na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: lubuskie / Zielona Góra

Opis stanowiska

  • Realizacja założonych planów sprzedażowych
  • Aktywne pozyskiwanie Klientów
  • Przygotowywanie ofert oraz wsparcie techniczne dla kontrahentów i wykonawców
  • Opieka oraz budowanie długofalowych relacji z Klientami
  • Systematyczna analiza rynku i działań konkurencji
  • Umiejętność pracy w zespole

Wymagania

  • Znajomość technik sprzedaży, negocjacji oraz umiejętność prezentacji
  • Dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office
  • Dyspozycyjność i gotowość do odbywania podróży służbowych na powierzonym terenie
  • Posiadanie ważnego prawa jazdy kat. B i praktyka w prowadzeniu samochodu
  • Nastawienie na realizację zadań i osiąganie wyznaczonych celów
  • Orientacja na klienta i umiejętności budowania relacji
  • Samodzielność, inicjatywa i aktywność w działaniu
  • Zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w stabilnej firmie o zasięgu międzynarodowym
  • Konkurencyjny pakiet wynagrodzeń
  • Dużą samodzielność w działaniu