Praca: Przedstawiciel Handlowy

Mamy ofertę pracy dla naszego Klienta – spółki Robert Bosch, dział
Junkers - wiodącego producenta energooszczędnych gazowych
urządzeń grzewczych poszukujemy kandydatów na stanowisko

Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy: Zielona Góra
Oferujemy Ci

  1. Forma zatrudnienia:
    umowa o pracę
  • Praca dla lidera
    rynku
  • Premię uzależnioną
    od wyników
  • Niezbędne
    narzędzia pracy
  • Stabilne warunki
    zatrudnienia
Nasze oczekiwania
  • Kilkuletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży (mile widziana branża grzewcza lub branże pokrewne, instalacyjna, wentylacyjna itp.),
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania długofalowych relacji handlowych,
  • Dobrej organizacji pracy,
  • Prawa jazdy kat. B oraz doświadczenia w prowadzeniu pojazdu,
  • Wykształcenie techniczne- dodatkowy atut.
Twoje zadania

Będziesz odpowiadał/a za:

  • Nawiązywanie kontaktów oraz bieżąca współpraca z instalatorami,
  • Utrzymywanie i rozwijanie istniejących kontaktów handlowych,
  • Przygotowywanie i prowadzenie szkoleń dla instalatorów,
  • Wsparcie techniczne dla Klientów marki Junkers Bosch w danym regionie,
  • Analiza sytuacji rynkowej i działań konkurencji,
  • Przygotowanie ofert produktowych,
  • Raportowanie realizacji powierzonych zadań.
MS Services tworzą praktycy wsparcia sprzedaży (outsourcingu sił sprzedaży,merchandisingu, promocji i animacji sprzedaży), którzy pracują dla liderów rynku(m.in. Procter & Gamble, Kompania Piwowarska, Pepsi Cola GB, Maspex).