Praca: Projektant-asystent

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Projektant-asystent
Miejsce pracy: Sulechów
Numer: StPr/21/0716
OBOWIĄZKI:
Sporzadzanie projektów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane, kierunek: budownictwo, architektura
Uprawnienia: znajomość programu AUTOCAD

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe : budownictwo i architektura. Mile widziane doświadczenie zawodowe, wymagana znajomość AUTO-CAD, MsOffice.

Miejsce pracy:

Sulechów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze