Praca: Programista

Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim
Programista
Miejsce pracy: Krosno Odrzańskie
Numer: StPr/21/0210
OBOWIĄZKI:

zadania z zakresu programowania

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: informatyk

Miejsce pracy:

Krosno Odrzańskie


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim

APLIKUJ TERAZ

Sprawdź najnowsze oferty pracy w Zielonej Górze i okolicach:

Pomocniczy robotnik budowlany

- szkolenie bhp i ppoż. - zapoznanie z całokształtem funkcjonowania przedsiębiorstwa/instytucji - podawanie materiałów - sprzątanie - przyuczenie do zawodu Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie | Świebodzin | wczoraj
CZYTAJ WIĘCEJ

Administrator baz danych

Czym będziesz się zajmować? Administracją i monitorowanie ciągłości działania systemów bazodanowych firmy, Opieką nad powierzonymi systemami serwerowymi, aplikacyjnymi i składowania danych, Wsparciem w utrzymaniu bezpieczeństwa infrastruktury...

Firma: eobuwie.pl S.A. | Zielona Góra | wczoraj
CZYTAJ WIĘCEJ

Monter – Obchodowy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m. in. za : wykonywanie konserwacji, bieżących i awaryjnych napraw w zakresie węzłów cieplnych, lokalnych kotłowni oraz sieci cieplnych i przyłączy instalacji wewnętrznych, lokalizowanie oraz zgłaszanie usterek...

Firma: Elektrociepłownia „Zielona Góra” S.A. | Zielona Góra | wczoraj
CZYTAJ WIĘCEJ