Praca: Program „Staże Prezesa NBP” w Centrali i Oddziałach Okręgowych Narodowego Banku Polskiego

Program „Staże Prezesa NBP”

w Centrali i Oddziałach Okręgowych Narodowego Banku Polskiego

Profesor Adam Glapiński, Prezes Narodowego Banku Polskiego,

zaprasza absolwentów uczelni wyższych do udziału w kolejnej edycji - Programu „Staże Prezesa NBP”

Wymagania wobec kandydatów:

  • ukończenie studiów wyższych drugiego stopnia lub jednolitych studiów magisterskich (preferowane kierunki: ekonomia, finanse, bankowość, rachunkowość, matematyka, informatyka i pokrewne),
  • wysoka średnia ocen ze studiów,
  • biegłe posługiwanie się komputerem, w tym praktyczna znajomość pakietu Office,
  • gotowość do pozyskiwania nowej wiedzy i kompetencji zawodowych.

Osobom zakwalifikowanym do programu Narodowy Bank Polski w ramach stażu zaoferuje:

  • umowę o pracę na czas określony jednego roku w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • możliwość wszechstronnego rozwoju zawodowego m. in. poprzez uczestnictwo w szkoleniach zawodowych,
  • możliwość korzystania z bogatych zasobów Biblioteki Centralnej NBP i konsultacji z ekspertami NBP dla potrzeb własnej pracy naukowej,
  • bogaty pakiet świadczeń pracowniczych.

Sales Development Representative with Polish

You’ll enjoy: Working closely with the sales team to support business development Gaining a better understanding of competition and market situation Career and professional development opportunities (certifications, workshops, training sessions) A dynamic and...

Firma: R Systems | Zielona Góra | wczoraj
CZYTAJ WIĘCEJ

Pracownik utrzymania ruchu

Zakres obowiązków: nadzór nad procesami produkcyjnymi i utrzymanie ciągłości pracy maszyn diagnozowanie, naprawianie oraz uruchamianie systemów automatyki przemysłowej bieżąca konserwacja i przeglądy maszyn zainteresowanie nowinkami technicznymi gotowość...

Firma: GEDIA Poland Sp.z.o.o. | Nowa Sól | wczoraj
CZYTAJ WIĘCEJ

IT Project Engineer

At Amazon, we strive to be earth’s most customer-centric company where people can find and discover anything they want to buy online. We hire the world’s brightest minds, offering them an environment in which they can relentlessly improve the experience for...

Firma: Amazon Fulfillment Poland sp. z o.o. | Świebodzin | wczoraj