Praca: Pracownik w Dziale Wędliny / Sery

Pracownik w Dziale Wędliny / Sery
Miejsce pracy: Zielona Góra
Docenimy cię za to, że:
  • dostrzegasz i reagujesz na potrzeby klientów,
  • jesteś zaangażowany i działasz odpowiedzialnie,
  • lubisz gdy ciągle coś się dzieje,
  • potrafisz pracować w zespole.
Twoje zadania:
  • zapewniasz komfort zakupów i dobrą obsługę klientów,
  • realizujesz różnorodne zadania - u nas każdy dzień jest inny,
  • dbasz o wygląd działu i dostępność produktów na półkach,
  • tworzysz przyjazną atmosferę.
Mamy dla Ciebie:
  • stabilne zatrudnienie: umowę o pracę, umowę na czas nieokreślony już po pół roku,
    możliwość dostosowania wymiaru etatu,
  • pracę w systemie zmianowym,
  • zniżkę na zakupy w Carrefour od pierwszego dnia pracy,
  • szkolenia zawodowe i specjalistyczne,
  • wsparcie, jakiego potrzebujesz: prywatną opiekę medyczną (pakiet badań i konsultacji finansowany przez pracodawcę), ubezpieczenia na życie, wyprawki dla dzieci, bony świąteczne, kartę MultiSport, świadczenia socjalne, konkursy motywacyjne,
  • pracę z perspektywami w firmie działającej w Polsce ponad 20 lat.

Przesłanie do Carrefour Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Carrefour) danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w Kodeksie pracy, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Carrefour w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę możną wycofać w dowolnym czasie korzystając z adresu mailowego carrefour@galluppolska.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem

Logistyk / Magazynier

Jeżeli: wyróżnia Cię prokliencka postawa i otwartość na ludzi; chcesz się rozwijać i doskonalić, potrafisz pracować zespołowo; skrupulatność i dokładność w obliczeniach to Twoje mocne strony. Będziesz odpowiedzialny za: rozładunek i załadunek oraz...

Firma: Leroy Merlin Polska Sp. z o.o. | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Junior IT Support Engineer

At Amazon, we strive to be earth’s most customer-centric company where people can find and discover anything they want to buy online. We hire the world’s brightest minds, offering them an environment in which they can relentlessly improve the experience for...

Firma: Amazon Fulfillment Poland sp. z o.o. | Świebodzin | wczoraj
CZYTAJ WIĘCEJ

Konstruktor

Zakres obowiązków: Tworzenie projektów kompletnego urządzenia efektywnych kosztowo oraz „czystych” pod względem projektowym. Prace nad konstruowaniem urządzeń oraz komponentów urządzeń cieplnych i kogeneracyjnych. Współpraca z zespołem prowadzącym...

Firma: Ensore Sp. z o.o. S.K.A | Zielona Góra | wczoraj