Praca: Pracownik utrzymania czystości

Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie
Pracownik utrzymania czystości
Miejsce pracy: Chociule
Numer: StPr/21/0701
OBOWIĄZKI:

mycie pochwytów balustrad schodowych, opróżnianie i mycie popielniczek w miejscach przeznaczonych na palenie , wymiana na bieżąco worków plastikowych w koszach na śmieci i niszczarkach dokumentów, usuwanie śmieci z koszy i wynoszenie ich do śmietnika,

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: komunikatywność

Miejsce pracy:

Chociule

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie