Praca: Pracownik restauracji

Młodzieżowe Biuro Pracy Zielona Góra
Pracownik restauracji
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: 58/9/2021
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie posiłków typu fast food. Praca przy grillu, frytownicy, tosterach. Przygotowanie kanapek, sałatek, deserów, obsługa kasy fiskalnej, odpowiedzialność materialna, prace magazynowe, porządkowanie restauracji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Aktualna książeczka sanepidowska

Miejsce pracy:

Zielona Góra

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Zielona Góra