Praca: Pracownik Restauracji Zakładowej - Bufetowa (k/m)

Pracownik Restauracji Zakładowej - Bufetowa (k/m)
Miejsce pracy: Świebodzin

Dussmann Polska Sp z o.o. zatrudni do swojego Zespołu.

Jesteśmy dobrą, stabilną firmą.

Zatrudnimy osoby z doświadczeniem i bez, przyuczymy.

Wspieramy zatrudnienie osób niepełnosprawnych (ubezpieczenie grupowe, pakiet lekowy, dodatek za obecność, dodatek rehabilitacyjny)

Dlatego zapraszamy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Lub zostaw nam kontakt do siebie - kliknij APLIKUJ!

Oferujemy:
  • Dobra, stabilna praca - UMOWA o PRACĘ!
  • Dodatki, premie, bonusy, pakiety medyczne / pakiet rehabilitacyjny
  • TERMINOWE WYPŁATY!
  • Praca na jedną zmianę (poniedziałek – piątek)
  • Wsparcie Zespołu, przełożonego, SZACUNEK!
Zadania:
  • Obsługa bufetu
  • Obsługa kasy
  • Pomoc przy przygotowywaniu posiłków
  • Prace porządkowe, zmywanie
Oczekujemy:
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Książeczka SANEPID

Konwojent

Ze swojej strony gwarantujemy: zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie po okresie próbnym umowa o pracę, pracę w pełnym wymiarze godzinowym. Podejmując z nami współpracę będziesz odpowiedzialny/a za: konwojowanie wartości pieniężnych, ładowanie,...

Firma: Simple Work Group Sp. z o. o. | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Model / Modelka do sesji zdjęciowych obuwia

Czym będziesz się zajmować? Prezentowaniem obuwia wielu znanych marek w jednym z najnowocześniejszych studiów zdjęciowych branży e-commerce w Polsce. Prosimy o załączenie swojego CV oraz kilku zdjęć przedstawiających swoją sylwetkę oraz nogi. Czego...

Firma: eobuwie.pl S.A. | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Kierownik Restauracji Pracowniczej

Oferujemy: Konkurencyjne warunki zatrudnienia (podstawa, dodatek funkcyjny, system premiowy) Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w międzynarodowej organizacji Niezbędne narzędzia i wysoki standard pracy Świetną atmosferę pracy Możliwość...

Firma: Dussmann Polska Sp.z o.o. | Świebodzin | dzisiaj