Praca: Pracownik produkcyjno-logistyczny

Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli
Pracownik produkcyjno-logistyczny
Miejsce pracy: Nowa Sól
Numer: StPr/21/0083
OBOWIĄZKI:
Obsługa maszyn i urządzeń. Produkcja, kontrola i pakowanie części zgodnie z dokumentacją. Prowadzenie dokumentacji stanowiskowej. Techniki łączenia i formowania zgodnie z posiadanymi uprawnieniami. Obsługa magazynu. Stosowanie się do przepisów BHP, PPOŻ oraz regulaminów zakładowych. Praca w systemie zmianowym. Stosowanie się do poleceń pracodawcy/przełożonego. W szczególności pracownik zobowiązuje się brać udział w szkoleniach, w których uczestnictwo zleci mu pracodawca. Pracodawca może w każdej chwili precyzować określony zakres obowiązków.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: zdolności manualne, umiejętność posługiwania się narzędziami.

Wymagania inne:

Wymagane doświadczenie zawodowe w pracy na produkcji minimum 3 miesiące, zaangażowanie, dyspozycyjność do pracy zmianowej lub w systemie czterobrygadowym. Mile widziane wykształcenie zawodowe oraz uprawnienia: spawalnicze, WJO potwierdzone przez UDT, suwnice, żurawie .. W przypadku braku w/w uprawnień po zatrudnieniu pracownika istnieje możliwość zrobienia w/w uprawnień. Pracodawca nie bierze pod uwagę byłych pracowników firmy oraz osób z poprzednich rekrutacji. Kandydaci proponowani do zatrudnienia muszą wyrazić zgodę na wykonanie testu antygenowego na obecność SARS- Cov-2, przed podjęciem pracy.

Miejsce pracy:

Nowa Sól

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 090 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli