Praca: Pracownik Produkcji

Lantmannen Unibake Poland Sp. z o.o. jest częścią szwedzkiego koncernu Lantmannen. Należymy do czołówki międzynarodowych producentów pieczywa świeżego i mrożonego z przeznaczeniem do gastronomii i sprzedaży detalicznej. Na rynku polskim działamy od początku lat dziewięćdziesiątych. Produkcja odbywa się w trzech zakładach produkcyjnych gdzie wypiekane są produkty takich marek jak Schulstad i Schulstad Bakery Solutions.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Pracownik Produkcji
Miejsce pracy: Nowa Sól

Osoba na tym stanowisku jest odpowiedzialna za wytwarzanie ciast zgodnie z recepturami oraz planami produkcyjnymi, pakowanie wyrobu gotowego, obsługę linii produkcyjnej oraz maszyn i instalacji pomocniczych, dbałość o ich stan techniczny i higieniczny. Do obowiązków tej osoby należy również odpowiedzialność za jakość wyrobu gotowego.

Od kandydatów oczekujemy:
  • doświadczenia w obsłudze maszyn produkcyjnych
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • umiejętności współpracy w zespole
  • posiadania tzw. książeczki SANEPIDu
Oferujemy:
  • umowę o pracę w stabilnej, międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie z tradycją na rynku polskim
  • system motywacyjny powiązany z osiąganymi wynikami
  • pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie
  • możliwość szkoleń i rozwoju wg. indywidualnych potrzeb
  • miłą atmosferę pracy w profesjonalnym, międzynarodowym otoczeniu
  • możliwość udziału w licznych akcjach sportowych, charytatywnych i integracyjnych
Jeżeli wyrażają państwo zgodę na przetwarzanie danych w celach przyszłych rekrutacji, prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych rekrutacjach przez okres 6 miesięcy”.

Administratorem danych osobowych jest Lantmannen Unibake Poland Sp. z o.o. z siedzibą pod adresami: ul. Strużańska 10, 05-126 Stanisławów Pierwszy, ul. Śląska 2, 67-100 Nowa Sól, w zależności od zakładu, do którego zostaną złożone dokumenty aplikacyjne („Administrator”). Z Administratorem można się skontaktować listownie kierując korespondencję na wybrany adres siedziby lub drogą elektroniczną kierując wiadomość na adres e-mail:

Państwa dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji. Podanie innych danych w zakresie nieokreślonym przepisami prawa, zostanie potraktowane jako zgoda na przetwarzanie tych danych osobowych. Wyrażenie zgody w tym przypadku jest dobrowolne, a zgodę tak wyrażoną można odwołać w dowolnym czasie.

Państwa dane osobowe mogą być przekazane wyłącznie podmiotom, z którymi Administrator zawarł umowę na świadczenie usług serwisowych dla systemów informatycznych wykorzystywanych przy ich przetwarzaniu, a także podmiotom, które są uprawnione do ich otrzymania przepisami prawa.

Państwa dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji. W przypadku wyrażonej przez Państwa zgody na wykorzystywane danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, dane będą przechowywane przez 6 miesięcy.

Przysługuje Państwu prawo do: żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem; wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie (00-193), ul. Stawki 2.

Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne.

Państwa dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.

Logistyk / Magazynier

Jeżeli: wyróżnia Cię prokliencka postawa i otwartość na ludzi; chcesz się rozwijać i doskonalić, potrafisz pracować zespołowo; skrupulatność i dokładność w obliczeniach to Twoje mocne strony. Będziesz odpowiedzialny za: rozładunek i załadunek oraz...

Firma: Leroy Merlin Polska Sp. z o.o. | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Junior IT Support Engineer

At Amazon, we strive to be earth’s most customer-centric company where people can find and discover anything they want to buy online. We hire the world’s brightest minds, offering them an environment in which they can relentlessly improve the experience for...

Firma: Amazon Fulfillment Poland sp. z o.o. | Świebodzin | wczoraj
CZYTAJ WIĘCEJ

Konstruktor

Zakres obowiązków: Tworzenie projektów kompletnego urządzenia efektywnych kosztowo oraz „czystych” pod względem projektowym. Prace nad konstruowaniem urządzeń oraz komponentów urządzeń cieplnych i kogeneracyjnych. Współpraca z zespołem prowadzącym...

Firma: Ensore Sp. z o.o. S.K.A | Zielona Góra | wczoraj