Praca: Pracownik Produkcji

Ogłoszenie numer: 5050725, z dnia 2021-07-21

ROTOMETAL SP. Z O.O.
Firma produkująca cylindry do maszyn poligraficznych. Mamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników oraz najnowocześniejsze maszyny CNC dzięki czemu gwarantujemy najwyższą jakość i precyzję wykonania naszych produktów.

Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: lubuskie / Świebodzin

Nr Ref.: 30.06.2021

Opis stanowiska

Zachęcamy do aplikowania osoby, które:
  • Są absolwentami lub uczniami ostatniego roku: ślusarz, operator obrabiarek skrawających, elektromechanik,
  • Pracowały już na produkcji lub interesują się maszynami produkcyjnymi,
  • Obsługiwały maszyny sterowane komputerowo lub dla których obsługa komputera nie stanowi problemu,
  • Są gotowe na pracę zmianową (po wdrożeniu). pra

Wymagania

  • Chęć do pracy,

Oferujemy

  • Pracę w nowoczesnej firmie będącej liderem w branży produkcji narzędzi do poligrafii, posiadającej nowoczesny park maszynowy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Wdrożenie: przez pierwszy okres zatrudnienia ułatwimy Ci proces adaptacji i zadbamy o Twoje wdrożenie. Przeszkolimy Cię z obsługi jednej z maszyn: szlifierka, frezerka, tokarka, piły. Będziesz uczył się i pracował pod opieką doświadczonego pracownika, który podzieli się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem.
  • Zdobędziesz szeroki zakres wiedzy z zakresu obróbki skrawaniem,
  • Dofinansowanie do kosztów dojazdu/organizujemy transporty