Praca: Pracownik produkcji

Młodzieżowe Biuro Pracy Zielona Góra
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: 98/11/2021
OBOWIĄZKI:
Pakowanie posypek dekoracyjnych w pudełka
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

Książeczka sanepidowska

Miejsce pracy:

Zielona Góra


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 18 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Zielona Góra



Sprawdź najnowsze oferty pracy w Zielonej Górze i okolicach:

Magazynier

Opis stanowiska: obsługa wózka widłowego praca na magazynie w tygodniu roboczym w trybie – 6-14, 8-16, 12-20 jedna sobota i jedna niedziela w miesiącu – 6-14 wymagane doświadczenie: nie praca zmianowa praca w weekendy Wymagania: dyspozycyjność,...

Firma: Masterchem Logoplaste Sp. z o.o. | Zielona Góra | wczoraj
CZYTAJ WIĘCEJ

Frezer CNC

Opis stanowiska: praca na podstawie rysunku technicznego Wymagania: wykształcenie zawodowe lub techniczne o profilu mechanicznym mile widziana znajomość języka programowania heidenhain oraz g-cody (haas)

Firma: Masterchem Logoplaste Sp. z o.o. | Zielona Góra | wczoraj
CZYTAJ WIĘCEJ

Dyrektor Oddziału

Potrzebne Ci będzie: doświadczenie w kierowaniu zespołem sprzedażowym doświadczenie w sprzedaży i obsłudze produktów kredytowych umiejętność budowania długoterminowych relacji z klientami i pracownikami umiejętności menadżerskie i przywódcze...

Firma: mFinanse S.A. | Zielona Góra | wczoraj
CZYTAJ WIĘCEJ