Praca: Pracownik produkcji drzewnej

Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli
Pracownik produkcji drzewnej
Miejsce pracy: Kożuchów
Numer: StPr/24/0124
OBOWIĄZKI:
Prace przy produkcji parkietu i deski podłogowej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Inne wymagania: umiejętność obsługi pilarki.WAKAT Oferta pracy w ramach umowy nr PR.5601.9.2023.AT w sprawie organizowania prac interwencyjnych.

Miejsce pracy:

Kożuchów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli

APLIKUJ TERAZ

Sprawdź najnowsze oferty pracy w Zielonej Górze i okolicach:

Pracownik produkcji

W firmie obowiązuje system pracy zmianowej, a pracownicy działają w niewielkich brygadach. Poszukujemy osób odpowiedzialnych, sumiennych, a przede wszystkim chętnych do pracy i uczenia się. Spółka stwarza duże możliwości rozwoju. Obowiązki: praca...

Firma: NOVITA S.A. | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Przedstawiciel Medyczny

CEL PRACY codzienne kontakty z lekarzami i skuteczna promocja leków firmy reprezentowanie firmy podczas zjazdów i konferencji naukowych nawiązywanie i utrwalanie kontaktów ze środowiskiem medycznym na wybranym terenie realizacja wyznaczonych celów przez firmę...

Firma: KRKA Polska Sp. z o.o. | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Młodszy informatyk

Warunki pracy Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań: praca administracyjno-biurowa, praca przy komputerze powyżej 4 godzin dziennie. Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy: budynek nie jest dostosowany...

Firma: Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków w Zielonej Górze | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ