Praca: Pracownik prac dorywczych

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracownik prac dorywczych
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: StPr/24/0468
OBOWIĄZKI:
WYKONYWANIE RÓŻNYCH PRAC NA TERYTORIUM POLSKI ZGODNIE ZE ZLECENIAMI MIĘDZY INNYMI:WYKŁADANIE TOWARÓW, PAKOWANIE, PRACE PORZĄDKOWE, ZAŁADUNEK I ROZŁADUNEK TOWARÓW I MATERIAŁÓW BUDOWALANYCH, DŹWIGANIE OK. 10 KG.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Dobry stan zdrowia

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Zielona Góra

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze