Praca: Pracownik pakowni

Należymy do czołowych europejskich producentów urządzeń automatyki przemysłowej oraz precyzyjnych odlewów ciśnieniowych. Działamy na rynku od 1953 r. LUMEL S.A. specjalizuje się w produkcji urządzeń automatyki przemysłowej przeznaczonej do pomiarów, przetwarzania, regulacji, rejestracji oraz transmisji i wizualizacji procesów przemysłowych, usługach w zakresie projektowania i wykonawstwa systemów automatyki, usługach w zakresie EMS oraz doradztwie techniczne.

Pracownik pakowni
Miejsce pracy: Zielona Góra
Nr ref.: PP/2021

Do zadań pracownika należeć będzie m.in.:

  • pakowanie i kontrola wizualna wyrobów gotowych,
  • przygotowywanie palet wysyłkowych (foliowanie, bandowanie),
  • dbanie o czystość stanowiska pracy,
  • obsługiwanie środków transportu ręcznego.

Od kandydatów oczekujemy:

  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym,
  • wykształcenia zawodowego,
  • zdolności manualnych,
  • umiejętności pracy w grupie.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • przyuczenie oraz szkolenia niezbędne do rozpoczęcia pracy na nowym stanowisku,
  • szkolenia wspierające rozwój zawodowy,
  • pakiet świadczeń socjalnych, m.in.: dopłaty do wakacji, świąt, kolonii, karty multisportowe,
  • atrakcyjną ofertę ubezpieczenia grupowego,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość korzystania z kompleksu sportowo-rekreacyjnego LUMEL ARENA (bilard, tenis stołowy, siłownia oraz multisportowa         hala),
  • dobrą atmosferę i pełne wsparcie przełożonego i Prezesa przez cały okres pracy w Lumel.

Mistrz produkcji

Opis stanowiska: nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego; zarządzanie zespołem pracowników; dbanie o terminowość, efektywność, jakość i bezpieczeństwo pracy; realizacja planów produkcyjnych; rozwiązywanie bieżących planów...

Firma: Ekoenergetyka-Polska S.A. | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Kierownik Działu Dostaw

Do Twoich zadań będzie należało: odpowiedzialność za realizację budżetu sprzedaży poprzez bezpośrednie dostawy towarów do klientów realizacja celów i wskaźników biznesowych oraz budżetu sprzedaży pozyskiwanie klientów i nawiązywanie z nimi...

Firma: MAKRO Cash and Carry Polska S.A. | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Doradca Klienta

do salonu w Focus Park w Zielonej Górze Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywną sprzedaż, fachowe doradztwo w zakresie produktów oferowanych przez firmę OCHNIK, przygotowanie dokumentów sprzedażowych oraz dbanie o wygląd i...

Firma: OCHNIK S.A. | Zielona Góra | dzisiaj