Praca: Pracownik obsługi ośrodka / robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich
Pracownik obsługi ośrodka / robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Długie
Numer: StPr/21/0173
OBOWIĄZKI:

Wg. harmonogramu RPO

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Umiejętności organizacyjne.

Miejsce pracy:

Długie

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich

Pracownik Gastronomii

Oferujemy: PRACA W NOCY! (22.00 – 6.00) Posiłki pracownicze w trakcie zmiany Dobra, stabilna praca - UMOWA o PRACĘ! (po okresie próbnym) TERMINOWE WYPŁATY! Dodatki i benefity Wsparcie Zespołu i przełożonego, szacunek. Zadania: Robienie kanapek i przekąsek...

Firma: Dussmann Polska Sp.z o.o. | Świebodzin | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Stażysta/sekretarz sądowy

wg zawodu

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze | Sulechów | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Asystent Stylisty

Czym będziesz się zajmować? Ścisłą współpracą z zespołem stylistów i fotografów, Asystowaniem przy sesji zdjęciowej z modelami oraz przy sesjach produktowych, Zamawianiem produktów komplementarnych do stylizacji według uwag stylistów, Etykietowaniem...

Firma: eobuwie.pl S.A. | Zielona Góra | dzisiaj