Praca: Pracownik magazynu

Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie
Pracownik magazynu
Miejsce pracy: Chociule
Numer: StPr/20/0786
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie i wydawanie materiałów w magazynie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Chociule

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie

Pracownik administracyjny w wydziale budownictwa i ochrony środowiska

- szkolenie bhp i ppoż. - zapoznanie z całokształtem funkcjonowania przedsiębiorstwa/instytucji - zapoznanie z funkcjonowaniem Wydziału Budownictwa i Ochrony Środowiska - przygotowywanie dokumentów do archiwizacji - przygotowywanie pism, kserowanie dokumentów...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie | Świebodzin | wczoraj
CZYTAJ WIĘCEJ

Pracownik administracyjny

wg zawodu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze | Sulechów | wczoraj
CZYTAJ WIĘCEJ

Pracownik produkcji

Praca na stanowisku pracownika produkcyjnego, przepakowywanie towaru, sprawdzanie zgodności towaru. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: Mile widziana umiejętność obsługi komputera, dobry wzrok oraz zdolności...