Praca: Pracownik magazynu

Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie
Pracownik magazynu
Miejsce pracy: Świebodzin
Numer: StPr/24/0235
OBOWIĄZKI:
PROCESOWANIE I SORTOWANIE ODZIEŻY, KONTROLA JAKOŚCI PRODUKTÓW, WPROWADZANIE ARTYKUŁÓW NA STAN MAGAZYNOWY, PRZYGOTOWANIE TOWARU DO WYSYŁKI, OBSŁUGA PROGRAMU SMART RETURN I/ LUB ZALOS
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: znajomość programu Smart Return
Uprawnienia: umiejętność obsługi skanera kodów kreskowych
Uprawnienia: Obsługa programu Zalos
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

[Inne] : Godziny wykonywania pracy: 6-14; 14-22; 22-6

Miejsce pracy:

Świebodzin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 370 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie