Praca: Pracownik Magazynowy

Pracownik Magazynowy
Miejsce pracy: Zielona Góra
Czym będziesz się zajmować?
  • Kompletowaniem zamówień dla Klientów,
  • Przyjmowaniem towaru na magazyn,
  • Obsługą magazynu,
  • Pakowaniem przesyłek dla Klientów,
  • Weryfikacją zamówień,
  • Obsługą zwrotów.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy,
  • Pracowitości,
  • Odpowiedzialności, rzetelności, uczciwości.
Oferujemy:
  • karta Multisport
  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki pracownicze
  • korzystne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zajęcia z języka angielskiego
  • przyjazna atmosfera
  • praca pełna wyzwań

Magazynier

Do głównych obowiązków na tym stanowisku będzie należało: Rozładunek dostaw i przyjęcie towaru; Przygotowanie oraz wydanie towarów; Dbałość o powierzony towar i mienie firmy. Od kandydatów oczekujemy: Uprawnień na wózki widłowe; Elastyczności (praca...

Firma: AGATA Spółka Akcyjna | Zielona Góra | wczoraj
CZYTAJ WIĘCEJ

Kierownik ds. Zakupów

Opis stanowiska: nadzór nad procesami zakupowymi wszystkich materiałów do procesu produkcyjnego i logistycznego kontakt z dostawcami, awizacje oraz nadzór nad terminami dostaw obsługa procesu reklamacji tworzenie długoterminowych prognoz materiałowych kontrola...

Firma: ante-holz Polska Sp. z o.o. | Kożuchów | wczoraj
CZYTAJ WIĘCEJ

Specjalista ds. Rynku Paliw

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za : Tworzenie i opiniowanie umów handlowych na zakup i analizy paliw, Współpraca z dostawcami w zakresie monitoringu legalności urządzeń rozliczeniowych, uzgadniania protokołów odczytów, Współpracę z...

Firma: Elektrociepłownia „Zielona Góra” S.A. | Zielona Góra | wczoraj