Praca: Pracownik magazynowy

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracownik magazynowy
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: StPr/21/1977
OBOWIĄZKI:
księgowanie dokumentów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak

Miejsce pracy:

Zielona Góra

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 850 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Informatyk

Zakres zadań na stanowisku: instalowanie i konfigurowanie sprzętu komputerowego, sieciowego oraz oprogramowania; zapewnienie sprawnego działania serwerów, komputerów roboczych, sieci i drukarek; przygotowanie raportów; aktywne uczestnictwo we wdrożeniach. Od...

Firma: Lumel Alucast Sp. z o.o. | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Konwojent

Ze swojej strony gwarantujemy: Umowę o pracę po okresie próbnym Po okresie próbnym umowa o pracę Pracę w pełnym wymiarze godzinowym Podejmując z nami współpracę będziesz odpowiedzialny/a za: Konwojowanie wartości pieniężnych Ładowanie, opróżnianie i...

Firma: Simple Work Group Sp. z o. o. | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Technik Serwisu

Na potrzeby obsługi w ramach outsourcingu naszego Klienta - wiodącej na rynku firmy z branży telekomunikacyjnej poszukujemy w miastach wojewódzkich na terenie całego kraju energicznych osób do współpracy w zakresie prowadzenia działań serwisowych w...

Firma: THESAR Systemy Informatyczne Sp. z o.o. | Zielona Góra | dzisiaj