Praca: Pracownik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli
Pracownik gospodarczy
Miejsce pracy: Nowa Sól
Numer: StPr/21/0197
OBOWIĄZKI:
Dbanie o prządek w zakładzie i na zewnątrz, drobne prace naprawcze, pomoc przy prostych pracach okołoprodukcyjnych itp. Przenoszenie ciężkich opakoań itp.(mężczyźni)
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

dobra organizacja pracy, samodzielność, dokładność, szybkość w działaniu. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Miejsce pracy:

Nowa Sól

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli