Praca: Pracownik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracownik gospodarczy
Miejsce pracy: Świdnica
Numer: StPr/21/1437
OBOWIĄZKI:

wg zawodu

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Świdnica

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Ślusarz narzędziowy

Zadania na stanowisku pracy: przygotowanie elementów form/okrojników do montażu zgodnie z dokumentacja kontrukcyjną; zapewnienie pełnej sprawności narzędzi (form odlewniczych, okrojników ) do produkcji zgodnie z dokumentacją; wykonywanie operacji...

Firma: Lumel Alucast Sp. z o.o. | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Operator urządzeń do sprzątania iczyszczenia

sprzątanie, czyszczenie obiektów biurowych oraz przemysłowych, posługiwanie się urządzeniami do czyszczenia is przątania MAKO 35, ciężka praca fizyczna Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: posługiwanie...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze | Zielona Góra | wczoraj
CZYTAJ WIĘCEJ

Pracownik produkcji

PRACA PRZY PRODUKCJI DESEK I CZĘŚCI DREWNIANYCH DO WSZELKICH PRODUKTÓW OGRODOWYCH I DOMOWYCH Z DREWNA, OGÓLNE PRACE PORZĄDKOWE, PRACA FIZYCZNA, STOJĄCA, PRACA PRZY MASZYNACH DO CIĘCIA I OBRÓBKI DREWNA. PRACA OD PON- PT W GODZ 06:00-14:00, 14:00- 22:00....

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli | Kożuchów | wczoraj